LG G4 w jeszcze lepszej wersji

Firma LG w końcu spełniła swoje zapowiedzi i zaprezentowała nowy smartfon G4, z ulepszonym aparatem, który wykonuje zdjęcia jakościowo porównywalne z tymi, zrobionymi aparatem kompaktowym.

Smartfon został wyposażony w energooszczędny wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440, wykonany w technologii IPS Quantum. Dzięki temu użytkownik może korzystać z szerszej palety barw, 25% większej jasności oraz 50% jasności.

Dodatkowo unowocześniono obiektyw – teraz f/1,8, ( jest teraz dużo jaśniejszy niż w poprzedniej wersji smartfona), zwiększono sensor – klasy 1/2,6’’ oraz rozdzielczość o 3 Mpix.

Kamera również otrzymała większą rozdzielczość – teraz wynosi 8 Mpix ( wcześniej 2 Mpix), a co najważniejsze dla nagrywających filmiki – stabilizacja optyczna działa teraz na 3 osiach – a co za tym idzie jej wydajność wzrosła aż dwukrotnie!

Zrobione zdjęcia są automatycznie zapisywane w różnych formatach, co ułatwi ich obróbkę w programach graficznych, a także w aplikacjach dostępnych na smartfony. Ciekawe, czy zrobi furorę na polskim rynku.

Dodaj komentarz