LG Gx – już wkrótce w Anglii

Nowy model LG Gx oficjalnie pojawił się w Korei Południowe w tym tygodniu. Wygląda na to, że wkrótce pojawi się także w innych krajach na całym świecie. Co dziwne, po premierze pojawił się jedynie w ofercie jednego koreańskiego operatora sieci, a to nie jest jest normalna sytuacja.

Dobre wiadomości na temat tego smartfona to fakt, iż wkrótce wkracza on na europejskie rynki. Pojawi się najpierw w Wielkiej Brytanii. Jako termin tego wydarzenia zapowiadany jest początek lutego. Jeśli masz okazję być wtedy w UK, warto kupić sobie ten niesamowity Tablet.
Niektóre tablety tej firmy nigdy nie pojawiły się w Europie, przynajmniej w oficjalnej sprzedaży. Model G Pro to pierwszy phablet tej firmy i poprzednik Gx. Trudno powiedzieć, czy to ten sam model (co wynika ze specyfikacji), czy producent zdecydował się na pozmienianie części rzeczy. Design jest nieco inny, a Gx wpiera sieć LTE, czego nie oferuje poprzednik. Abstrahując od jego poprzedników, Gx to teraz najmocniejszy model w ofercie Lg, na który znajdzie się wielu klientów także w Europie.

Dodaj komentarz