LG K7- kiepski low-endowy smartfon

W przyszłym roku LG zamierza wypuścić kolejnego niskobudżetowego low-enda- K7. Obecnie nie znamy ceny smartfona, jednak nie należy spodziewać się, że będzie wysoka, ponieważ smartfon nie zaoferuje wiele. Oto jak wygląda jego specyfikacja.

5-calowy ekran o tragicznej rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Taka rozdzielczość sprawi, że komfortowe korzystanie z urządzenia będzie praktycznie niemożliwe. Procesor Qualcomm Snapdragon 210 wsparty 1,5 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą przeznaczymy na swoje dane oraz pliki wyniesie GB, jednak będziemy mogli ją rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne w smartfonie odpowiadać będzie 5 Mpix aparat główny oraz 5 Mpix kamerka przednia. Systemem, na którym stanie LG K7 będzie Android 5.1 Lollipop. Smartfon w pierwszej kolejności trafi do Stanów Zjednoczonych i nie wiadomo czy producent zdecyduje się na wypuszczenie K7 na inne rynki. Smartfon może okazać się ogromnym niewypałem i najmniej sprzedającym się sprzętem z oferty LG, może chociaż cena będzie jego plusem.

Dodaj komentarz