LG Magma i kilka innych

Lg pokazuje nowe smartfony, które mają zaspokoić potrzeby osób o niezbyt dużych wymaganiach. Mogliśmy je podziwiać na MWC.

LG Magma posiada ekran o przekątnej 5 cali w rozdzielczości 1280 na 720 pikseli. Posiada on także procesor 4-rdzeniowy, który jest taktowany zegarem 1,2 lub 1,3 GHz.

Aparat z przodu smartfona ma 8 MP, natomiast rozdzielczość aparatu z przodu to 5 MP. Smartfon posiada 1 GB RAM i 8 GB miejsca na dane . Bateria w jego przypadku jest miłym zaskoczeniem, ponieważ jej pojemność wynosi aż 2540 mAh. Można będzie kupić wersję z łącznością 4G LTE lub 3G, jednak w naszym kraju będzie dostępna jedynie tańsza wersja. System operacyjny to Android 5.0.

Kolejnym modelem zaprezentowanym przez LG jest model Spirit. Posiada on ekran o przekątnej 4,7 cala HD. Jego rozdzielczość wynosi 1280 na 720 pikseli.

Procesor w tym modelu ma 1,2 lub 1,3 GHz. Możesz korzystać także z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci na dane. Bateria w tym modelu ma pojemność 2100 mAh.

Smartfon może łączyć się z siecią 3G lub 4G. Jego system operacyjny to także Android 5,0.

Trzecim modelem od LG jest LG Leon, który posiada ekran o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości FWVGA. Do jego wyposażenia należy procesor z czterema rdzeniami, taktowany zegarem 1,2 GHz.

Aparat z tyłu obudowy będzie miał 5 lub 8 MP, natomiast z przodu jedynie rozdzielczość VGA.
W tym przypadku bateria ma pojemność 1900 mAh. Smartfon jest znacznie grubszy, od poprzedniego modelu.

LG Joy jest wyposażony najsłabiej – posiada ekran o przekątnej 4 cale i rozdzielczości WVGA. Procesor ma 1,2 GHz, aparat z przodu posiada rozdzielczość 8 MP. Z przodu znajduje się kamerka VGA.

Na dane jest nieco mniej miejsca – 8 GB lub 4 GB. Bateria w tym modelu ma pojemność 1900 mAh, smartfon łączy się z siecią 4G LTE lub 3G. W tym przypadku pojawi się prawdopodobnie system operacyjny 4,4 KitKat, ale jest możliwy także system Android 5,0. Smartfony już niedługo pojawią się na polskim rynku. Napisz nam w komentarzu, który model podoba Ci się najbardziej.

Kategorie LG

Dodaj komentarz