Line Tsum tsum – gra dla każdego

Walt Disney to jedna z niewielu firm, która produkuje bajki dla dzieci, w których nie ma przemocy. W ich ofercie nie mogło zabraknąć także gier. Jedną z nich jest Line Tsum tsum. Nazwa oznacza pluszowe zabawki, które stworzono na wzór postaci Disneya. Firma podjęła współpracę z właścicielami komunikatora Line, by stworzyć grę umożliwiającą zapis. Jeśli nie masz konta na Line, nie możesz zapisać gry.

Pomysł na grę jest bardzo prosty i przypomina inne gry układankowe. Podczas niej musimy łączyć na ekranie postaci różnych bohaterów i następnie dostajemy za to monety. Im dłuższą kombinację uda Ci się stworzyć, tym więcej monet dostaniesz.

Na rozegranie jednej planszy masz minutę. Następnie możesz kupić sobie nowego bohatera w sklepiku. Nie wszystkim podoba się to, że nie można kupić konkretnego bohatera, tylko trzeba go losować. Naszym zdaniem, Disney zaproponował bardzo dobrze wykonaną grę, która nie zakłóca rozgrywki przez ciągłe proszenie o płatności. W grze nie ma polskiego interface, ale nie powinno być to problemem.

Dodaj komentarz