ListOn – na zakupy

ListOn to jedna z aplikacji, które pomagają nam w robieniu zakupów. Jest on konkurencją dla programu Listonic, bardzo popularnego w Polsce (można spotkać go nawet na blogach kulinarnych przy listach przepisów). Czy ListOn wygra konkurencję z tą aplikacją?

Program został stworzony przez Polaków, a na początku pojawia się krótki tutorial. Potem możemy stworzyć naszą pierwszą listę produktów. Plusem ListOn jest to, że posiada podział na różne rodzaje produktów w formie listy z obrazkami. Niestety, kategorii nie możemy dodawać samodzielnie, co jest małym utrudnieniem.

Aplikacja ma opcję dzielenia się listą z innymi osobami przez Facebooka, co ułatwi robienie zakupów w kilka osób. Plusem jest też to, że w tym programie można zrobić kilka list – na przykład każda lista będzie przyporządkowana do innego sklepu.

Program ma wesoły interface i jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki niemu nie musisz się obawiać tego, że ktoś będzie się z Ciebie śmiał dlatego, że na zakupy pójdziesz z karteczką. Darmowa wersja jest z reklamami.

Dodaj komentarz