MY LITTLE PONY – gra na telefon

Po zamknięte w księżyc od wieków, Nightmare Moon uwolniony i rozprzestrzeniania noc całym Ponyville! Twilight Sparkle i tylko jej przyjaciółki może uwolnić z jej uścisku Ponyville i przynieść światło i przyjaźń z powrotem do ziemi. Pomóż im odbudować miasto i osiągnąć swoje marzenia w ciekawych questów!* Twoje ulubione kucyki są tutaj: Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack i wiele więcej!
* Dokonaj Ponyville najbardziej magiczne miejsce w Equestrii i zbadać, słodkie jabłka Acres i Canterlot.
* Zagraj zabawnych mini-gry z kucykami: Ball Bounce, Apple-picking, magia Teleskop Wings, Kryształowa Mine i Equestria Dziewczyny Taniec gry!
* Ciesz oficjalnych programów TV talentów wokalnych biorące w grze!___________________________________Możesz pobrać i grać w tę grę za darmo. Informujemy, że również pozwala na odtwarzanie za pomocą wirtualnej waluty, którą można zdobyć w miarę postępów w grze, lub decydując się na oglądanie niektórych reklam, lub płacąc za prawdziwe pieniądze. Zakupy wirtualnej waluty za pomocą prawdziwe pieniądze są wykonywane za pomocą karty kredytowej lub innej formy płatności powiązaną z kontem i są aktywowane podczas wprowadzania hasła Google Play konta, bez konieczności ponownego wprowadzania numeru karty kredytowej lub numeru PIN.
W app zakupy mogą być ograniczone poprzez dostosowanie ustawień uwierzytelniania w ramach ustawień Sklep Play (Google Play Store Strona główna> Ustawienia> Wymaganie uwierzytelnienia w przypadku zakupów) i ustawienie hasła dla każdego zakupu / co 30 minut albo nigdy.
Wyłączenie zabezpieczenia hasłem może spowodować nieautoryzowanych transakcji. Gorąco zachęcamy do utrzymania ochrony hasłem włączona, jeśli masz dzieci lub inni mogą mieć dostęp do urządzenia.
Ta gra zawiera reklamy produktów lub niektórych Gameloft osób trzecich, który odsyła nas do innej witryny. Możesz wyłączyć identyfikator ogłoszenie zakupionego urządzenia wykorzystywane do reklam opartych na zainteresowaniach w menu ustawień urządzenia. Opcja ta znajduje się w aplikacji Ustawienia> Konta osobiste)> (Google> Ustawienia i Reklamy (Privacy)> Rezygnacja z reklam opartych na zainteresowaniach.
Niektóre aspekty tej grze wymaga od gracza, aby połączyć się z Internetem./Gameloft zdobyć więcej informacji na temat naszych nadchodzących tytułów.

Dodaj komentarz