Live 2 – ciekawy smartfon z Snapdragonem 200

Zdjęcie z ręki tzw. selfie badź groufie są bardzo popularne wśród młodzieży, producenci telefonów postanowili podążać za tą modą i ułatwić robienie tego typu zdjęć. Dla miłośników zdjęć „z ręki” został stworzony nowy model telefonów LIVE 2 – kosztujeokoło 660 złotych 5 calowy posiadający aplikację do obsługi aparatu oraz lampę błyskową z przodu.

Telefon jest elegancki, smukły z dobrze wykonaną czarną obudową, a przy tym ma nie przeciętne wykończenie. Jest dość lekki bo waży 140 gramów.

LIVE 2 ma układ  Snapdragon 200 firmy Qualcomm. To jednostka 4-rdzeniowa, taktowana z częstotliwością 1,2 GHz, a układ graficzny to Adreno 302 .

Smartfon posiada 4 GB pamięci wbudowanej. Ma również radio FM, a zestawie dodatkowo znajdują się słuchawki.

W modelu LIVE 2 zostały wbudowane dwa gniazda na karty SIM oraz modem, który obsługuje transmisję danych w standardzie HSPA+.

Ekran ma rozdzielczość 1280×720 pikseli, a bateria ma pojemność 2500 mAh.

Aplikacja w aparacie posiada specjalny tryb do robienia selfie (wykrywa twarz i rozpoznaje nastrój osoby wykonującej zdjęcie) Ostrość sama ustawia się na twarz i zdjęcie za każdym razem wyjdzie ostre.

Aparat najlepiej radzi sobie w zachmurzone dni i w cieniu.

Smartfon LIVE 2 przede wszystkim nadaje się dla młodzieży: nie jest drogi, ma możliwość zmiany obudowy na inny kolor oraz jest najlepszy do zdjęć selfie. Jest bardzo stabilny, choć nie do końca płynny. Robi dobre zdjęcia i umożliwia komunikacje z innymi znajomymi.

Dodaj komentarz