LiveSports – program dla kibica

Jeśli jesteś fanem sportu, powinieneś ściągnąć aplikację LiveSports. Dzięki niej na bieżąco otrzymasz wyniki ze wszystkich dyscyplin sportowych, które Cię interesują. Aplikacja ma ciekawy, kolorowy design, ale nie to się liczy dla kibiców. Znacznie ważniejsza jest ogromna baza 26 dyscyplin sportowych, które są podzielone na 5000 lig i zawodów. Nie brakuje tu najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale także unihokeya, krykieta czy rugby. Jeśli obstawiasz zakłady sportowe, ta aplikacja pomoże Ci sprawdzić, czy wygrałeś. Oprócz wyników meczów, w programie pojawiają się relacje na żywo, statystyki meczów (7 najpopularniejszych sportów) i tabele lig.

Mimo tak dużej ilości danych, producentowi udało się stworzyć przejrzysty interface. Program można pobrać za darmo ze strony Google Play Store.

Liczy się także bardzo rozbudowany moduł statystyk dla piłki nożnej, która w Polsce przyciąga najwięcej osób zainteresowanych sportem. Dostępnych jest ponad 900 lig piłki nożnej, a program ciągle się rozwija.

Dodaj komentarz