Lumia 640 będzie miała system Windows 10

System operacyjny Windows 10 wciąż wzbudza duże emocje. Jeśli chcesz kupić smartfon z tym systemem, to będziesz mógł to zrobić już niedługo i to bez wydawania dużych pieniędzy. Smartfony z tym systemem operacyjnym będą mogły mieć zaledwie 512 MB RAM. Oznacza to w praktyce, że wszystkie nowe smartfony, które wyprodukuje Microsoft, pojawią się z tym systemem.

Jaki będzie pierwszy model wyposażony w ten system operacyjny? Wszystko wskazuje na to, że będzie to Lumia 640, czyli nowy model dostępny w ofercie Microsoftu. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze jeden model, który będzie miał system Windows 10, ale nie mamy informacji na jego temat.

Nowy system operacyjny pojawi się w pierwszej kolejności na komputerach, a nieco później, na telefonach komórkowych. Premiera nieco się opóźniła, ponieważ wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że system operacyjny pojawi się wcześniej. Na desktopach zobaczymy go w lipcu tego roku, natomiast na telefonach, kilka tygodni później. Ciekawe, jakie będą reakcje użytkowników.

Dodaj komentarz