Lumia 735 – doskonała do selfie

Nokia Lumia 735 to jeden z ciekawszych modeli smartfonów z systemem operacyjnym Windows Mobile. Jednocześnie jest to jeden z ostatnich modeli Lumia z logiem Nokia.

Model wyróżnia się przede wszystkim kolorowymi odbudowami – możesz kupić ją w niebieskiej, żółtej, pomarańczowej lub zielonej obudowie, która wygląda znacznie bardziej żywo, niż klasyczne obudowy w kolorze żółtym i srebrnym. Nokia Lumia 735 posiada wyświetlacz odporny na zarysowania o przekątnej 4,7 cala. Jego rozdzielczość wynosi 720 na 1280 pikseli. Taki sam ekran możesz mieć za 2 tysiące złotych w Samsungu Galaxy Alpha. Z przodu znajduje się kamera o rozdzielczości 5 MP, dlatego model jest popularny wśród osób, które lubią robić selfie.

Pod ekranem zabrakło miejsca na przyciski pojemnościowe. Nokia ma tak dobrze spasowaną obudowę, że niektóre osoby myślą, że jest ona monoblokiem. Warto zaznaczyć, że ten model kosztuje 950 złotych. Odpowiednią wydajność zapewnia procesor Snapdragon 400 1,2 GHz oraz 1 GB Ram. W przypadku smartfona z systemem Windows, jest to wystarczające.

Tekst powstał przy współpracy z Oceniacy.pl

Dodaj komentarz