Mamy zdjęcia ciekawego tabletu Huawei MediaPad 7 Vogue.

Już kiedyś pisaliśmy o tablecie Huawei Media Pad 7, teraz mamy przyjemność zaprezentować jego fotografie. Sprzęt właśnie pojawił się w Chinach, a niedługo zacznie podbijać Europę.

Co sprawia, ze Huawei MediaPad 7 jest taki wyjątkowy?

Po pierwsze cena – jest wyceniony na 229 euro, wynosi tyle samo, co cena ASUS FonePad. Ekran tabletu Huawei ma rozdzielczość 1024 na 600 pikseli, płynne wyświetlania obrazu gwarantuje procesor dual core 1.2 gHz. Wyposażony został w 1GB ramu oraz niewielką – bo jedynie ośmio gigową pamięć wewnętrzną. Sprawę ułatwia wejście na karty microSD. Długie działanie zapewni bateria o pojemności 4100 mAh. Tak jak widać na załączonych zdjęciach, tablet jest zabezpieczony aluminiową obudową.

 

Tablet jest dosyć duży, dlatego rozmawianie z jego użyciem może być kłopotliwe – lub wyglądające dziwnie. Jeśli się tego nie wstydzisz, możesz śmiało włożyć do niego kartę SIM. Tablet zapewnia korzystanie z sieci WiFi oraz 3G. System operacyjny to Android 4.1.2 z nakładką Emotion UI 1.5. Urządzenie jest ciekawe, także z uwagi na bardzo wysokie wyniki osiągane w testach. Minus tego tabletu to szeroka, niezbyt nowocześnie wyglądająca ramka wokół wyświetlacza.

Dodaj komentarz