Marvel Avengers Academy wybrała Was na przyszłych superbohaterów

Marvel Avengers Academy

Do premiery filmu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” zostało jeszcze kilka tygodni. Na szczęście, cyfrowy świat gier na urządzenia mobilne nie próżnuje i po raz kolejny obdarowuje swoich graczy znakomitą aplikacją osadzoną w świecie marvelowskich superbohaterów. „Marvel Avengers Academy” właśnie zawitała na smartfony i tablety z systemami Androida, zanurzając swoich fanów w otchłani studenckiego życia, rozgrywającego się na deskach superbohaterskiej akademii.

utwórz akademię

O czym jest gra Avengers Academy?

Gra wyszła spod rąk developerów z TinyCo, którzy postanowili połączyć swoje siły z kreatywnym teamem Marvela. W ostateczności, powstała przygodowa perełka ukazująca życie Waszych mocarnych idoli, zanim jeszcze stali się oni niezniszczalnymi herosami, których wielbi cały świat. Podczas rozgrywki mamy możliwość odblokowania młodziutkich reprezentantów ekipy mścicieli, bycia świadkami pierwszego kontaktu z drzemiącymi w nich super-mocami, a także towarzyszenia im w super- i mniej super-sytuacjach z ich codziennego życia. Dlatego też, oprócz zadań wymagających latania, super-siły, czy super-szybkości; będziemy też zarządzać życiem towarzyskim pojętnych studentów, a nawet brać udział w miłosnych podbojach.

Rozwój każdego z elementów akademii superbohaterów zależy wyłącznie od Was. A decyzje, które będziecie podejmować, zaważą na tym, w jaki sposób akademia będzie poszerzać swoje progi i zmieniać swoje metody edukacji przyszłego pokolenia legendarnych bohaterów.

Dodaj komentarz