Mediafire – czytnik komiksów i nie tylko

Czytniki komiksów na system Android to zwykle programy wydawane przez niezbyt doświadczone osoby. Jeśli szukasz dopracowanego programu na Androida, dzięki któremu czytanie komiksu będzie przyjemnością, to polecam Ci Madefire. Ten program od dwóch lat doskonale sprawdza się na systemie iOS, dlatego może dziwić fakt, dlaczego tak długo zwlekano z jego publikacją na Androida.

Program oferuje także ogromną kolekcję komiksów, które można kupić w mini sklepie internetowym. Co ciekawe, pojawiają się tam też komiksy animowane, z dźwiękiem i poruszającymi się postaciami.

W bibliotece Madefire znajdziesz też niezależne komiksy prywatnych osób, dzięki czemu wspomożesz twórców, którzy produkują świetne komiksy, a jeszcze nie są znani.

Można także po prostu wrzucić komiks w odpowiednim formacie i przeczytać go. W tym programie istnieje opcja animowania własnego komiksu, dzięki czemu stanie się on jeszcze ciekawszy dla czytelników, dlatego polecamy tę aplikację zarówno dla twórców, jak i czytelników komiksów.

Dodaj komentarz