Meitu V4- dobrej klasy smartfon dla miłośników selfie

Meitu zamierza wypuścić smartfon z myślą o miłośnikach selfie. Meitu V4 będzie mógł pochwalić się przednią kamerą o matrycy 21 Mpix oraz podzespołami, które klasyfikują go w średniej klasie smartfonów. Urządzenie zostało wycenione na około 540 dolarów. Oto jak prezentuje się jego specyfikacja.

5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795. Wsparciem dla procesora będzie 3 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie 64 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie 21 Mpix kamera przednia z przesłoną f/2.2, doświetleniem LED oraz technologią M-LAB. Kamera główna również będzie mogła pochwalić się 21 Mpix matrycą, przesłoną f/2.2, doświetleniem LED oraz szerokokątnym obiektywem 78.2 stopni. Producent zaimplementował w smartfonie moduł Bluetooth 4.0, Wi-Fi oraz LTE. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności 2650 mAh, natomiast preinstalowany system to Android 5.1 z nakładką MeiOS2.5.

Dodaj komentarz