Meizu M1 Note – zniszczy konkurencję

Chińskie smartfony przestały być postrzegane jako niskiej jakości. Cały świat czeka teraz na premierę modelu Meizu M1 Note, który będzie można kupić w sprzedaży wysyłkowej. Jeśli chcesz go dostać, zajrzyj do sklepu internetowego Meizu Mart.

Firma proponuje swój smartfon w cenie około 200 dolarów. W Polsce, po doliczeniu kosztów przesyłki, cena wyniesie około 900 złotych, co jest znakomitą ceną, jeśli porównamy ją z możliwościami urządzenia.

Smartfon oferuje ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1080 pikseli. W tym modelu zastosowano procesor 8-rdzeniowy MediaTek lub Snapdragon 615.

W tym modelu wykorzystano kartę graficzną Mali T-760 i 2 GB RAM. Można korzystać z 16 lub 32 GB ROM. Aparat z przodu ma 5 MP, natomiast z tyłu – 13 MP. Dużym plusem tego modelu jest łączność LTE i Dual Sim. Jeśli myślisz, że producent zaoszczędził na baterii, to się mylisz – ma ona aż 3140 mAh. Naszym zdaniem Meizu M1 Note w tak niskiej cenie zdeklasuje inne modele, które są dostępne w tej chwili na rynku.

Dodaj komentarz