Meizu M1 – szykuje się nowy hit

Meizu MX4 to model, który ma bardzo dobre wyniki w benchmarkach i dlatego budzi zainteresowanie osób, które poszukują mocnego smartfona. Firma idzie za ciosem i wprowadziła nowy model Meizu M1 Note. Nazwa nawiązuje do smartfonów firmy Samsung.

Meizu M1 ma specyfikację, która pozwoli mu na konkurowanie z konkurencyjnymi modelami – wyświetlacz 5, 5cala ma rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli, procesor to Mediatek MT6752 taktowany zegarem 1,7 GHz. Grafika to standardowa Mali T760 MP2. Ilość RAM w tym modelu to 2 GB. System operacyjny to Android 4.4. Smartfon posiada opcję dual sim, co z pewnością jeszcze zwiększy zainteresowanie tym modelem.

Na dane użytkownika jest 16 GB, kamera z przodu ma 5 MP, natomiast z tyłu – 13 Mp. Smartfon pozwala na łączenie się z Bluetooth, Wi-Fi i LTE. Obrazu tego modelu dopełnia mocna bateria 3140 mAh. Naszym zdaniem, to jeden z najlepszych wyborów, ponieważ za te wszystkie opcje zapłacimy jedynie 900 złotych. Spróbuj znaleźć podobnie wyposażony smartfon LG lub Samsunga w takiej cenie.

Dodaj komentarz