Mi5- świetny high-endowy flagowiec od Xiaomi

21 stycznia Xiaomi zamierza oficjalnie zaprezentować swojego kolejnego flagowca- Mi5. Będzie to high-endowy sprzęt z najwyższej półki. Jego cena wynosić będzie w zależności od wariantu z pamięcią wewnętrzną- 311 dolarów za 32 GB, natomiast 389 dolarów za 64 GB. Oto jak wygląda jego specyfikacja.

5,2-calowy ekran, który potrafi wykryć siłę nacisku palca na wyświetlacz. Najnowszy czterordzeniowy procesor Snapdragon 820 z dwoma rdzeniami wykonanymi w technologii Kryo o zegarze 2,2 GHz oraz dwoma rdzeniami Kryo wysterowanymi na poziomie 1,7 GHz, ze zintegrowanym układem graficznym Adreno 530. Wsparciem dla procesora w zależności od wersji będzie 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 32 lub 64 GB.

Za zdolności fotograficzne smartfona odpowiadać będzie 21 Mpix aparat główny z doświetleniem LED oraz 8 Mpix kamerka przednia. Systemem, na którym stanie kolejny flagowiec od Xiaomi będzie najnowszy system od Google- Android 6.0 Marshmallow z najnowszą autorską nakładką MIUI.

Dodaj komentarz