Microsoft Lumia 650- ładny, acz kiepski niskobudżetowiec

Microsoft podczas targów MWC w Barcelonie zaprezentuje Lumie 650. Będzie to niskobudżetowy sprzęt, który wyglądem aspiruje do wyższej rangi. Jakość wykonania obudowy stoi na wysokim poziomie, a użyte materiały nijak nie pasują do kiepskich podzespołów smartfona. Oto jak prezentują się obecnie znane informacje na temat specyfikacji tego smartfona.

Wiemy, że w urządzeniu znajdziemy 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli). Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 212 ze zintegrowanym układem graficznym Adreno 304. Wsparciem dla procesora będzie jedynie jeden GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą będziemy mogli zapełnić swoimi plikami, wynosić będzie 8 GB. Na szczęście Microsoft nie zapomniał o porcie na karty microSD, dzięki czemu skromną przestrzeń dyskową będziemy mogli rozszerzyć.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie 8 Mpix aparat główny oraz 5 Mpix kamerka przednia. Smartfonem zarządzać będzie Windows 10 Mobile. Jak widać, Lumia 650 nie zaoferuje nam nic nadzwyczajnego, a w tej półce cenowej z pewnością znajdziemy ciekawsze i lepiej wykonane smartfony.

Dodaj komentarz