Microsoft Surface – wysoka cena, dużo korzyści

Microsoft Surface 2 przez kilka miesięcy nie był dostępny w sprzedaży, a teraz można go ponownie dostać w Wielkiej Brytanii. Surface 2 z LTE to tablet już dostępny w przedsprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tego modelu tableta, najlepiej jest dokonać jej na stronie Microsoftu.
Jednym z modeli, które są dostępne do kupienia, jest Surface 2 z opcją łączności 4G, który kosztuje około 539 funtów. Na dane użytkownika przypada 64 GB dysku wewnętrznego. Microsoft zbiera już zamówienia, a pierwsze wysyłki rozpoczną się od 8 maja tego roku. Tego dnia rozpocznie się również sprzedaż tabletu w innych sieciach.
Model Surface 2 LTE to także 200 GB wirtualnego dysku w serwisie OneDrive, z którego możemy korzystać przez dwa lata. W ofercie Microsoftu jest także dostęp do wielu bezpłatnych hotspotów Wi-Fi oraz jeden rok darmowych rozmów przez Skype. Jak widać, Microsoft przedstawił konkretne argumenty, które przemawiają za zakupem jego tabletu. Być może w ten sposób jego sprzedaż zacznie wzrastać.

1 komentarz do “Microsoft Surface – wysoka cena, dużo korzyści”

Dodaj komentarz