Minecraft – edycja kieszonkowa

Obojętnie czy jesteś fanem wersji pecetowej czy też nigdy dotąd o niej nie słyszałeś – Minecraft Pocket Edition pochłonie Cię na długie godziny już od pierwszego uruchomienia. Gra oferuje trzy podstawowe tryby rozgrywki – Survival, Creative oraz Multiplayer. W pierwszych dwóch rywalizujemy  w pojedynkę, natomiast w ostatnim mamy możliwość bawić się wspólnie z graczami z całego świata.

Tryb multiplayer działa z powodzeniem w oparciu o moduł Wi-Fi, nie musimy się zatem martwić o koszty transmisji pakietowej, możemy zaś skupić tylko i wyłącznie na eksploracji obszernego gamingowego świata realizując kolejne zadania, odkrywając ciekawe lokacje, tworząc własne budynki, wsie, miasta. Minecraft Pocket Edition jest aplikacją uniwersalną, którą można współdzielić na wszystkich mobilnych urządzeniach dzięki czemu zabawa staje się jeszcze wygodniejsza i przede wszystkim efektywniejsza.

Nie czekaj, przekonaj się o tym już dziś, zaproś znajomych do rozgrywki i ciesz się z zalet jakie oferuje mobilna wersja jednej z najpopularniejszych gier wszechczasów!

Dodaj komentarz