Miobot – dla fanów wyprzedaży

Jeśli lubisz robić zakupy na internetowych wyprzedażach, powinieneś zaopatrzyć się w aplikację Miobot. Jest ona dostępna zarówno na system operacyjny Android, jak i iOS, możesz się w niej zalogować za pomocą e-maila lub Facebooka. Po uruchomieniu aplikacji wybierasz, jakie marki Cię najbardziej interesują, dzięki czemu program będzie mógł śledzić, czy pojawiają się one w sieci w promocji.

Małym minusem programu jest to, że pokazuje w większości marki, które nie są popularne na polskim rynku. Aby znaleźć coś bardziej interesującego, trzeba wpisywać marki w wyszukiwarkę aplikacji.

Program pokazuje między innymi promocje i rabaty, które pojawiły się na dane produkty. Mogą być one pokazywane nawet na naszej tablicy na Facebooku, co sprawia, że nie musimy włączać osobno programu.

Niestety, informacji na temat promocji jest tak dużo, że stają się one bezużyteczne – większość z nich jest już nieaktualna lub nie dotyczy przeceny. Czekamy, aż ta aplikacja pojawi się w bardziej dopracowanej formie.

Dodaj komentarz