Mirrow Wave – piękna i prosta gra

Mirrow Wave to kolejna z gier, które charakteryzują się prostą, ale spektakularną, neonową grafiką. W tej aplikacji musimy sterować dwoma falami , które powinny przechodzić przez bramki o takim kolorze, jaki posiada jedna z fal.

Opis gry wygląda na skomplikowany, jednak nauczenie się rozgrywki zajmuje kilka minut. Sterowanie jest bardzo proste – gdy fale mają się do siebie zbliżać, dotykasz ekranu, gdy mają się oddalać – odejmujesz palec. Dzięki temu możesz skupić się na celu każdej rundy, czyli na tym, by fale trafiły w odpowiednie miejsce wtedy, gdy pojawi się bramka.

W przypadku tej gry rozgrywka jest fascynująca, bo musisz mocno wczuć się w jej mechanikę i zastanowić się co zrobić, by przejść następny etap. Gra ma niezłą muzykę.

Grafika wygląda bardzo przyjemnie – czarny ekran ma naniesioną ładną tekturę, na której widać pięknie wyglądające linie w formie wiązek światła. W ten sam sposób wyglądają fale. Jeśli chcesz pobrać tę grę i zagrać w nią za darmo, nie czekaj – znajdziesz ją w Google Play.

Dodaj komentarz