Moje dziecko – dla rodziców

Kiedyś rodzice sprawdzali, czy ich niemowlę dobrze się rozwija, dzięki książkom. Dziś technologia umożliwia zainstalowanie programu Moje dziecko, który pozwala na sprawdzanie, czy dziecko się prawidłowo rozwija i zapisywanie różnych informacji.

Aplikacja została stworzona przez twórców podobnej aplikacji, czyli Mojej ciąży. Plusem aplikacji jest to, że nie trzeba się w niej rejestrować, dzięki czemu dane na pewno są poufne. W aplikacji wpisujemy wiek dziecka i następnie możemy sprawdzać na przykład pory karmienia czy też posiłki, które można wprowadzić do diety dziecka.

Program posiada siatki centylowe, dzięki czemu można sprawdzić, czy jego wzrost i masa ciała jest prawidłowa. Dostępny jest też ekran szczepionek i notowania wizyt u lekarza. Można nawet sprawdzić, jakie ćwiczenia dla maluszka są odpowiednie w jego wieku.

Program Moje dziecko jest bardzo przydatny, bo dzięki niemu można na przykład szybko sprawdzić, kiedy należy pójść z dzieckiem do lekarza na kontrolę lub kiedy ma zjeść następny posiłek.

Dodaj komentarz