MojeCiasto.pl – twoja mobilna akademia pieczenia

Aplikacja Moje Ciasto.pl jest mobilną akademią pieczenia ciast, która prezentuje wiele smacznych przepisów na pyszne, ale proste ciasta. Wspaniałe jest to, że możemy odczytać przepis w każdej chwili. Nie zapowiedziana wizyta teściowej? Znam prosty sposób zaimponowania jej. Wystarczy sięgnąć po telefon i upiec według wskazówek wspaniałe ciasto,  z  którym powinien poradzić sobie, każdy laik kulinarny. Mobilna Akademia Kasi to, aż 6 tysięcy przepisów, które możesz wykorzystać w każdej chwili. Nie musisz zakładać śmiesznych zeszycików z przepisami, wystarczy kilka klików i gotowe. Koleżanka zazdrości Ci przepisu? To nie problem, możesz go jej podać od ręki lub polecić tą mobilną cukierniczą rewolucję. Wysoki wybór pomoże ci dobrać odpowiedni przepis do każdej okoliczności. Od teraz chrzest, urodziny, imieniny nie będą ci spędzać snu z powiek. Ciasta Kasi z pewnością będą udane.

MojeCiasto.pl posiada przejrzystą wyszukiwarkę dzięki której możesz filtrować przepisy pod względem stopnia trudności, czasu przygotowania, odpowiednich składników lub poniesionych kosztów. Nie martw się więc, jeśli nie umiesz piec ciast lub dysponujesz małą ilością środków.

Opisy ciast są czytelne, a dzięki oprawie wizualnej stanowią przyjemny kąsek również dla oka. Aplikacja pozwala na dodawanie swoich przepisów. Twoje autorskie przepisy i porady może więc zobaczyć, a nawet wypróbować szersze grono osób.

Przepisy są dostępne w wersji ilustrowanej i wideo, dzięki czemu każdy krok jest zrozumiały. Aplikacja posiada również zaawansowaną wyszukiwarkę online, która błyskawicznie odnajdzie szukaną frazę. Możesz dodawać swoje notatki, tworzyć listy ulubionych przepisów, tworzyć listy zakupów (wpisujesz do aplikacji listę brakujących potrzebnych składników do ciasta, w sklepie możesz ją ponownie zobaczyć). Pozostaje tylko cieszyć się ze wspólnych słodkich chwil, wraz z najbliższymi. W końcu aplikacja powstała dzięki margarynie Kasi która słynie z dobrej jakości, wypróbowanej przez miliony kobiet.

Dodaj komentarz