Moto X Force- flagowiec z najwyższej półki cenowej od Lenovo

Lenovo, które wykupiło firmę Motorola, nie zwalnia z wypuszczaniem kolejnych urządzeń na rynek. W grudniu do sprzedaży trafi nowy, flagowy model z serii Moto X- Force. Będzie to urządzenie z najwyższej półki cenowej. Prognozowana cena urządzenia oscyluje w granicach 620 dolarów. Jego specyfikacja prezentuje się obiecująco.

5,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli). Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 810. Wsparciem dla CPU będzie 3 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie w zależności od wersji 32 lub 64 GB. Obydwie opcje będzie można rozszerzyć dzięki karcie microSD. Za zdolności fotograficzne urządzenia odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 21 Mpix oraz aparat przedni o matrycy 5 Mpix.

Za zasilanie posłuży akumulator o pojemności 3760 mAh, natomiast preinstalowanym systemem będzie prawdopodobnie najnowszy Android z aplikacją Moto Maker, dzięki której dowolnie będziemy mogli spersonalizować swojego smartfona. Aluminiowa obudowa urządzenia będzie spełniała normy IP, dzięki temu smartfon wykaże się odpornością na kurz oraz wodę.

Dodaj komentarz