Moto X – wady i zalety

Smartfony Motoroli nie były nigdy tak popularne, jak innych firm, jednak Moto X to wyjątek. Oferuje ona przede wszystkim mocne wyposażenie i system Android prawie taki sam, jak w Nexusach.

Wygląd Moto X przypomina najlepsze smartfony na rynku, mam tu na myśli Samsunga Galaxy Alpha i iPhona. Ma dużo metalowych elementów, a wyświetlacz pokryto Gorilla glass. Co najlepsze, możesz wybrać sobie materiał, z którego będzie wykonana tylna klapka, a to dzięki aplikacji Moto Maker. Z przodu znajduje się wyraźnie zarysowany głośnik.

Hardware tego modelu nie budzi większych emocji, ale to górna półka. Posiada on wyświetlacz 1080 pikseli, procesor Snapdragon 801, 2 GB RAM i kamerę 13 MP. Wyświetlacz ma 5,2 cala, natomiast w poprzednim modelu mogliśmy podziwiać ekran 4,7 cala. Zaowocowało to stworzeniem większego smartfona, który w porównaniu z Nexusem wygląda potężnie.

Największą zaletą w tym modelu jest system Android bez żadnych nakładek, który działa znacznie szybciej, niż inne mobilne systemy operacyjne.

Dodaj komentarz