Motorola Moto X – czyżby mniej potężna, niż oczekiwaliśmy?

Dzięki niezawodnemu internaucie @Evleaks, mamy garść informacji o telefonie, który ma pojawić się już wkrótce – mianowicie o Motoroli Moto X – która jest zwana także jako X Phone. Podążając za wiadomościami podanymi przez wspomnianą wcześniej osobę, Motorola Moto X może zawodzić nasze oczekiwania – chyba nie jest tak rewelacyjna, jak się zapowiadało.

Dlaczego specyfikacja jest jedynie nowoczesna, a nie wybiegająca w przyszłość?

Po pierwsze, oczekiwaliśmy o wiele lepszego procesora, niż wysłużony i skromniutki dual core 1.7 GHz MSM8960 Pro. Jeśli zerkniemy w dalszą specyfikację tego smartfona, dowiemy się o tym, że zostanie wyposażony w 2 GB pamięci RAM, wyświetlacz 720p, 16 GB dysku twardego oraz aparat o rozdzielczości 10 MP. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.2.2 Jelly Bean. Czy w tej specyfikacji jest coś niezwykłego? Na nasz gust – zapowiada się kolejny średniak.

Zasadniczo można stwierdzić, że smartfon celuje w odbiorców Nexusa 4, którzy boją się szklanej obudowy. Motorola zna się jak nikt na marketingu, być może dzięki reklamie, zdobędzie swoją grupę docelową.

Dodaj komentarz