Motorola Moto X Force- high-endowy smartfon z nietłukącym się ekranem

Motorola na początku przyszłego roku zamierza oficjalnie wypuścić na rynek high-endowy smartfon z nietłukącym się ekranem- Moto X Force. Oto jak wygląda specyfikacja tej słuchawki.

5,4-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli chroniony szkłem ShatterShield, które składa się aż z 5 warstw, które ochronią smartfon od zarysowań oraz pęknięć. Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810. Wsparciem dla procesora będzie 3 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna w zależności od wersji wynosić będzie 32 lub 64 GB. Obydwa warianty będą mogły zostać rozszerzone dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne Moto X Force odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 21 Mpix i f/2.0 z podwójnym doświetleniem LED oraz kamerka przednia o matrycy 5 Mpix i f/2.0. Producent zaimplementował w smartfonie moduł Bluetooth 4.1, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, NFC i modem LTE. Za zasilanie odpowiadać będzie duży akumulator o pojemności 3760 mAh z modułem szybkiego oraz bezprzewodowego ładowania. Preinstalowany system to Android 6.0 Marshmallow.

Dodaj komentarz