MyLands – strategia w starym, dobrym stylu

Gra MyLands jest skierowana dla fanów taki serii, jak na przykład Age of Empires, Settlers czy Twierdza. Bohaterowie są podobni do tych, które możemy wybrać w Heroes, a rozgrywka to tradycyjne rozbudowywanie miast, werbowanie nowych żołnierzy i budowanie murów, które uchronią naszych mieszkańców. Musimy dbać także o to, by gromadzić odpowiednią ilość surowców.

Gra pozwala także na wykonywanie prostych zadań i rozwój swojej cywilizacji, podobnie jak to było w Age of Empires. Możemy pokonać przeciwników na wiele sposobów – zarówno przez walkę, jak i gromadzenie zasobów i niszczenie innych zawodników przez odcinanie ich od bogact naturalnych.

Niestety, ale styl gry w MyLand zależy w dużym stopniu od rasy, którą zdecydujemy się grać. Elfy są lepsze w zbieraniu drewna i stali, natomiast demony lepiej radzą sobie z kamieniami i są niezastąpione w walce. By lepiej walczyć, warto zwerbować do swojej armii bohatera, który będzie rozwijał się w każdej kolejnej walce. Polecamy grę wszystkim fanom strategii w starym stylu.

Dodaj komentarz