MyPhone Cube – prawie, jak Galaxy S III

Firma MyPhone kojarzy się przede wszystkim z tanimi smartfonami z systemem operacyjnym Android. Ostatnio pojawił się model Cube, który posiada procesor MediaTek, kartę graficzną Mali-400 i wyświetlacz o przekątnej 5 cali. Rozdzielczość nie jest imponująca, bo wynosi zaledwie 540 na 960 pikseli. Jego grubość wynosi 8,1 mm. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego zapewnia 1 GB pamięci RAM. Smartfon był badany przez kilka benchmarków, które wykazały, że ma nieco wyższą wydajność, niż Galaxy S III.

Bardzo dużym minusem tego modelu jest bateria o pojemności 1800 mAh. System operacyjny to Android KitKat. Kupując smartfon otrzymujesz kartę pamięci 8 GB, co jest dobrym rozwiązaniem. Na własne dane bez karty masz zaledwie 1,8 GB, natomiast 2,2 GB zajmuje system operacyjny. Pamięć możesz rozszerzyć do 32 GB.

Cena tego modelu to około 570 złotych. Można się zastanawiać, czy lepszym wyborem będzie MyPhone, czy też kupno typowo chińskich modeli, takich jak Lenovo lub Huawei. Naszym zdaniem, te ostatnie mają więcej do zaoferowania.

2 komentarze do “MyPhone Cube – prawie, jak Galaxy S III”

  1. A ja uważam, że Cube jest dobrym rozwiązaniem. Szczególnie, że teraz sprzedawana jest wersja z 16 GB pamięci. Benchmarki spoko, ale bardzo dobrze się na nim pracuje na co dzień.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz