myPhone Infinity – czy warto?

Smartfony najbardziej znanych firm są popularne, ale często tracą na rzecz modeli oferowanych przez alternatywnych producentów. Polska firm myPhone zaproponowała ostatnio model Infinity, kosztujący około 850 złotych. Model jest jednobryłowcem, dlatego możesz zapomnieć o wymianie baterii na inną. Z tyłu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 8 MP, natomiast z przodu – 5 MP.

System operacyjny to Android 4.4.2. Smartfon posiada 1 GB RAM i baterię o pojemności 2000 mAh. Obsługuje karty pamięci o pojemności 128 GB, a pamięć na dane użytkownika wynosi 16 GB.

Smartfon wykonany jest z mocnego plastiku, a jego ekran ma 4,7 cala. Jakość ekranu jest wysoka, wyróżnia się dobrymi kątami widoczności. Brakuje mu nieco głębokiej czerni. Smartfon przy maksymalnym podświetleniu pozwala na korzystanie w mocnym świetle.

Dużym minusem jest pojemność baterii, która wynosi jedynie 2000 mAh – smartfon wyposażony w ekran HD i mocny procesor podczas grania szybko się rozładowuje.
Aparat to standardowa jednostka od Sony.

2 komentarze do “myPhone Infinity – czy warto?”

  1. Dziwny wpis. Ani słowa o dwóch wersjach, procesorze czy dwóch panelach Gorilla Glass. I dodatkowo zdjęcie filipińskiego myPhone’a, a nie wrocławskiego.

    Mam Infinity 3G i jestem zdania, że nie znajdziemy lepiej wyglądającego i innego tak płynnie działającego smartfona w tej cenie.

    Odpowiedz
  2. Mam model 3G od kilku tygodni i uważam że bateria nie jest wcale zła, przy energooszczędnym procesorze spokojnie trzyma 2 dni, czyli standard. Telefon spełnił moje oczekiwania, ale zaskoczył designem. Seria wyróżnia się na tle poprzednich.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz