MyPhone Infinity – mocny model od polskiej firmy

Firma MyPhone popełniła duży błąd wizerunkowy, ponieważ wprowadziła swoje telefony i smartfony przede wszystkim do sklepów dyskontowych. Nowy model Infinity ma poprawić wizerunek, który nadali temu brandowi klienci – smartfon ma dobre parametry i jest tani.

Myphone w celu poprawy wizerunku nawet zmieniła logo. Infinity to smartfon, który jest dostępny w dwóch wersjach – 3G (koszt około 850 zł) i LTE (droższy o 50 złotych).

Tańszy smartfon posiada procesor ośmiordzeniowy Mediatek 1,4 GHz i ma slot na karty microSD, droższa wersja posiada mocniejszy procesor, ale nie można w niej rozbudować pamięci.

Wyświetlacz modelu 3G ma 4,7 cala i rozdzielczość 1280 na 720 pikseli, pokryto go szkłem Gorilla Glass. System operacyjny to Android 4,4 Kitkat. Smartfon wyposażno w 1 GB RAM, na dane mamy 16 GB miejsca. Aparat ma rozdzielczość 8 MP, natomiast kamerka z przodu – 5 MP. Grubość smartfona jest bardzo mała i wynosi zaledwie 7,4 mm. Bateria ma pojemność 2000 mAh i to jedyny problem, jeśli chodzi o specyfikację. Smartfon jest ładny – ma mocno kanciaste kształty i solidną obudowę. Od razu widać, że należy on do wyższej półki. Podobnie, jak niektóre modele Nexusów, wykonano go ze szkła z tyłu i z przodu. Szkoda, że producent nie poszedł krok dalej i nie użył ramki z metalu, a jedynie z plastiku, który stara się ją udawać. Jeśli chodzi o ramki w tym modelu, to można przyczepić się jedynie do tych, które znajdują się na dole i na górze smartfona.

Ekran w tym modelu ma rozdzielczość 1280 na 720 pikseli, co jest dobrym wynikiem na ekranie o przekątnej 4,7 cala. Dzięki niemu można komfortowo korzystać z internetu i czytać dokumenty. W modelu z LTE zastosowano inny ekran, który oferuje lepsze odwzorowanie kolorów. Niezbyt dobrze sprawdza się czujnik oświetlenia ekranu.

System operacyjny w tym modelu to dobrze przetłumaczony Android 4,4,2.

Smartfon Infinity w droższej wersji jest dobrze wyposażony, a jego wydajność jest wystarczająca, do większości działań. Jeśli szukasz dobrego, polskiego smartfona, to dobry wybór.

Dodaj komentarz