Najcieńszy smartfon Sony

Firma Sony w tym roku zaprezentuje niezwykle cienki smartfon o nazwie Xperia T3. W jego nazwie brakuje słowa Ultra, dlatego trudno powiedzieć, czy to bezpośredni następca smartfona T2.
Jeśli chodzi o specyfikację, tablet posiada średnie wyposażenie. Jego ekran ma 6.3 cala, a wyposażenie stawia go pomiędzy phabletami i smartfonami. Sony pragnie w tym modelu pochwalić się inną rzeczą – posiada on najcieńszą obudowę na świecie, jeśli chodzi o urządzenia o tej przekątnej ekranu. Z drugiej strony ta zapowiedź brzmi dziwnie, gdyż mało która firma produkuje teraz takie smartfony.
Jego ekran ma rozdzielczość 720p HD, kamera z tyłu ma 8 MP i podświetlenie LED, natomiast kamera z tyłu przekazuje obraz jedynie 1.1 MP. Procesor to średni Qualcomm Snapdragon 400 wspierany 1 GB RAM. Pamięć wewnętrzna tego modelu to 8 GB i można ją rozszerzyć za pomocą karty pamięci. System operacyjny to Android 4.4 KitKat, a bateria ma pojemność 2500 mAH, co powinno wystarczeć na dość długi czas działania bez konieczności ładowania.

Dodaj komentarz