Najlepsze akcesoria roku 2013

Szukasz akcesoriów, które pomogą Ci w korzystaniu ze smartfona lub tabletu? Zerknij na naszą listę najlepszych dodatków.

Pierwszym z nich jest HTC One Double Dip Flip Case. To głośniki, które zamieniają hit roku 2013 (HTC One) w głośny odtwarzacz muzyki. Jego rola jest bardzo prosta – ustawia smartfon w takim położeniu, że można na nim wygodnie oglądać wideo.
Samsung Wireless Charging Kit – dodatek do modelu S4, pozwalający na pożegnanie się ze standardową ładowarką. Rok 2013 był pod znakiem ładowarek bezprzewodowych. Być może już wkrótce regulacje Unii Europejskiej odnośnie do ujednolicenia gniazd ładowarek staną się nieaktualne.
Pebble Smartwach. Pierwszy i jeden z niewielu smartwatch, który wytrzymuje dłuższy czas bez ładowania i dobrze spisuje się w słońcu.
Motorola Shells – Moto G to druga ciekawa obudowa w tym zestawieniu. Moto G wprowadziło rewolucje w wybieraniu rodzaju obudowy (możesz zamówić nawet model z obudową z bambusa), jednak jeśli to dla Ciebie za mało, możesz zamknąć smartfon w obudowie typu muszla i chronić go przed upadkiem.

Dodaj komentarz