Najlepsze Aplikacje do Zdalnego Zarządzania – Top 5 aplikacji na Androida

Nieważne, jak precyzyjnie tworzymy kopie zapasowe danych lub jak często aktualizujemy nasze dzienniki; zarządzanie danymi może być dla nas prawdziwym bólem głowy.

Z racji tego, że coraz więcej osób nieustannie przeskakuje pomiędzy komputerami stacjonarnymi i efektywnymi telefonami komórkowymi, wzajemna komunikacja i doskonała synchronizacja między tymi urządzeniami stała się jeszcze bardziej znacząca.

W celu udzielenia Wam wsparcia w dążeniu do uzyskania pełnej harmonii w kwestii tychże urządzeń, przygotowaliśmy dla Was ranking 5 najlepszych aplikacji na Adroida do zdalnego zarządzania.

Rozsiądźcie się wygodnie, ponieważ zaraz przenikniecie wgłąb zaawansowanej technologii, która błyskawicznie zostanie Waszym najlepszym przyjacielem.

AirDroid

AirDroid

Jeżeli macie zamiar dostosować Wasz telefon komórkowy, wyposażony w system Androida, do komputera stacjonarnego w celu osiągnięcia idealnej synchronizacji, to AirDroid jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Po prostu, otwórzcie Waszą przeglądarkę, zalogujcie się przy użyciu kodu QR, a uzyskacie pełną kontrolę nad swoim smartfonem, prosto z pulpitu Waszego komputera. Używając komputera stacjonarnego, możecie nawet wysyłać wiadomości tekstowe.

DropBox

Dropbox

Dropbox jest własnością kreatorów z firmy o tej samej nazwie. Mamy tutaj możliwość wykorzystania przestrzeni dyskowej, która należy do serwerów Dropbox. Do obsługiwania aplikacji można używać komputera lub telefonu komórkowego, korzystając z przeglądarki bądź zainstalowanego na komputerze oprogramowania. Opcje sprowadzają się do przeglądania, wysyłania i pobierania danych. Aplikacja jest bardzo zmyślna i stosunkowo prosta w obsłudze.

Evernote

Evernote

Zarządzanie naszym rozkładem dnia jest już i tak trudne, bez konieczności żonglowania różnymi kalendarzami na różnych platformach. Na szczęście, Evernote od Evernote Corp. Potrafi sprawnie zsynchronizować dane pomiędzy wszystkimi urządzeniami, czyli nigdy nie będziemy musieli osobno wybierać, którego z nich możemy użyć.

Splash

Splashtop Remote Desktop HD

Ta genialna aplikacja od Splashtop pozwala na strumieniowanie zawartości znajdującej się na ekranie naszego PC lub Maca, prosto na ekran naszego smartfona lub tabletu, dając nam całkowity dostęp do danych widniejących na pulpicie komputera. Co więcej, wsparcie 3G/4G oznacza, że możemy wchodzić w interakcję z naszym komputerem nawet, jeśli przebywamy poza domem.

TwistPl

DoubleTwist Player

Zarządzanie ogromną biblioteką iTunes jest już uciążliwe samo w sobie, zwłaszcza wtedy, gdy korzystamy z wrogiego dla Apple urządzenia z systemem Android, jak na przykład odtwarzacz MP3. DoubleTwist umożliwia synchronizację naszej listy odtwarzania iTunes z napędzanym przez Google urządzeniem. Oznacza to, że już nigdy nie będziemy musieli doszukiwać się naszego ulubionego utworu.

Dodaj komentarz