Najlepsze Aplikacje Efemeryczne do Wymiany Wiadomości – Top 5 aplikacji na Androida

Efemeryczna wymiana wiadomości jest jednym z najnowszym rozwiązań w zakresie komunikacji. Ten nowy rodzaj aplikacji mobilnych pozwala użytkownikom na wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć i obrazów wideo, ale bez żadnych obaw, że zostaną one szeroko rozpowszechnione, lub że będą ich prześladować w przyszłości.

Opierając się na powyższej kwestii, postanowiliśmy sporządzić wykaz pięciu aplikacji tego typu, aby dać Wam możliwość jak najlepszego wyboru. Nie zwlekając więc ani chwili dłużej, przedstawiamy piątkę czołowych aplikacji efemerycznych do wymiany wiadomości, dostępnych na urządzenia mobilne z systemem Androida.

Ta wiadomość ulegnie samozniszczeniu za 5…4…3…..

snpcch

Snapchat

Snapchat to jeden z ojców aplikacji efemerycznych do wymiany wiadomości, głównie dlatego, ponieważ toruje drogę i zapewnia podstawowe rozwiązania swoim następcom. Koncepcja jest tutaj dziecinnie prosta: wysyłamy wiadomości tekstowe, zdjęcia lub obrazy wideo – wiedząc, że za kilka chwil znikną na zawsze.

frnk

Frankly Chat

Frankly Chat wprowadza więcej elastyczności do pojęcia efemerycznej wymiany wiadomości. Umożliwia nawet przywrócenie błędnie wysłanych wiadomości. Co więcej, mamy tutaj okazję do tego, aby szybko i w prosty sposób dostosować wygląd naszych komunikatów. Dodatkowo, istnieje także opcja anonimowej konwersacji.

slgsh

Slingshot

Jedno z ostatnich rozwiązań Facebooka w kierunku naśladowania aplikacji Snapchat zakończyło się niebywałym powodzeniem. Metoda oferowana przez Slingshot sprowadza się do tego, że nie będziemy mieć możliwości przeglądania zdjęć lub obrazów wideo, dopóki nie wyślemy jednego z naszych własnych plików.

mirrg

Mirage – Camera Messaging

Mirage – Camera Messaging koncentruje się na przesyłaniu szybkich wiadomości w postaci zdjęć i obrazów wideo. Widzimy to, co chcemy uchwycić, a następnie wchodzimy w interakcję ze zdjęciem profilowym naszego znajomego z możliwością natychmiastowego wysłania. Wiadomość tego typu doświadcza samozniszczenia po jednym obejrzeniu.

wiccr

Wickr-Top Secret Messenger

Podejście Wickr-Top Secret Messenger do efemerycznego wysyłania wiadomości opiera się przede wszystkim na prywatności i warunkach zachowania bezpieczeństwa. Mamy możliwość wysyłania zaszyfrowanych, anonimowych wiadomości bez pozostawiania nawet najmniejszego śladu. Co więcej, owe wiadomości ulegną samo-destrukcji w wybranym przez nas momencie.

Dodaj komentarz