Najlepsze aplikacje ostatnich tygodni

Niedawno w USA panował szał na aplikacje związane z Halloween, jednak dziś trzeba wracać do smutnej (ale nie tak strasznej rzeczywistości. W tej liście przedstawiamy kilka najlepszych programów, które pojawiły się w internecie w ostatnich dniach.

Archon Packager

Program pozwalający na włączanie twoich ulubionych aplikacji na każdym komputerze z przeglądarką Chrome. Bardzo przydatna aplikacja, która oferuje czysty interface.

Base Music Sensor

Program, który ułatwia Ci słuchanie muzyki. Możesz ją puszczać także w tle i nałożyć na nią inną ścieżkę dźwiękowa, co przydaje się na przykład wtedy, gdy chcesz sobie ustawić interesujący budzik. Przydaje się także wtedy, gdy nie chcesz mieć włączonej jakiejś aplikacji do słuchania muzyki. Base Music Sensor zmniejsza też zużycie twojej baterii.

BrainWave

Jakiś czas temu Samsung promował swojego smartfona, pokazując, ze można dzięki niemu odbierać połączenia za pomocą gestów. BrainWave rozszerza tę opcję, dzięki czemu można ją stosować nie tylko na telefonach Samsunga i używać jej do zmiany ścieżek muzycznych. Współpracuje z takimi programami, jak Pandora, iHearth, Spotify, Google Play Music i wieloma innymi. Można dzięki niemu odtwarzać muzykę, zatrzymać odtwarzanie i wybierać ścieżki. Działa to także wtedy, gdy masz zablokowanego smartfona. Gesty wykonujemy oczywiście bez dotykania smartfona.

Djay 2

Myślisz o karierze DJ? Ten program jest stworzony dla Ciebie. Dzięki niemu każdy smartfon z systemem operacyjnym Android zamienia się w pełnoprawną konsolę do miksowania ścieżek. Możesz odtwarzać muzykę na żywo, miksować ścieżki lub włączyć opcję Automix, by program robił to za ciebie.

Google Fit

Google od jakiegoś czasu zapowiadało stworzenie aplikacji, która pomoże w analizie danych na temat zdrowia użytkowników z wszystkich urządzeń z systemem operacyjnym Android. Program Google Fit jest już dostępny do pobrania i pozwala na zbieranie danych z różnych urządzeń. Jeśli jesteś maniakiem zdrowego trybu życia, powinieneś się zastanowić nad pobraniem tej aplikacji.

Google Inbox

W tej chwili aby pobrać Google Inbox konieczne jest zaproszenie od firmy, jednak w sieci pojawiły się już recenzje tego programu. Ma on przede wszystkim zmienić sposób, w jaki są sortowane nasze wiadomości e-mail. Dzięki niemu zamiast jednego strumienia spływających e-maili, mamy kilka folderów, do których trafiają wiadomości. Niektórym się to podoba, innym nie.

Potential Beta

Jeśli masz kilka urządzeń z Bluetooth i Wi-fi, zachodzi wtedy prawdopodobieństwo, że w danej chwili korzystasz jedynie z jednego z nich. Ten program pozwala na zarządzanie Wi-fi i Bluetooth na wszystkich urządzeniach jednocześnie, dzięki czemu będziesz mógł wyłączyć te systemy zdalnie. Prosty pomysł i ciekawe wykonanie.

Squawkin

Wiele osób wróży Facebookowi rychły upadek, a jednym z powodów takiego stanu rzeczy może być nowa aplikacja Squawkin. Program to nowoczesny komunikator, który łączy w sobie wysyłanie plików audio, zdjęć, tekstów i informacji o tym, gdzie się znajdujemy. Dzięki temu możesz zmienić podejście do tego, jak się komunikujesz w sieci.

Dodaj komentarz