Najlepsze aplikacje randkowe na Androida

Tworzenie aplikacji ułatwiających ludziom poznawanie nowych osób, a zwłaszcza aplikacji randkowych to jeden z zaszczytniejszych celów dla twórców. Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze aplikacje, dzięki którym poznasz swoją drugą połówkę.

Badoo to serwis, do którego dostęp jest całkowicie darmowy. Powstał w roku 2006. Pozwala znaleźć znajomych zarówno znajdujących się w twoim otoczeniu, jak i na całym świecie. Użytkownicy mogą poznawać nowych przyjaciół, a dzięki opcjom premium zwiększyć swoją widoczność w smartfonach innych osób. Jeśli pragniesz zapoznać nowe osoby, warto opublikować nowe zdjęcia lub wysłać kilka wiadomości. Program wyposażony jest w opcję „lubię cię”, która przypomina Facebooka. Weryfikacja konta może przebiegać zarówno za pośrednictwem wyżej wymienionego portalu, jak i przez telefon.

Kolejną aplikacją tego typu jest Plenty of Fish. Instaluje się ją na smartfonie z systemem operacyjnym Android. Cieszy się dużą popularnością w USA oraz w Europie Zachodniej, a można się spodziewać, że rozpowszechni się także u nas. Projekt posiada też stronę internetową, ale 80 procent osób korzysta z niej przez telefon komórkowy. Minusem są fałszywe profile oraz nieprawidłowe wyniki wyszukiwania w Twojej okolicy, które mogą zniechęcić do korzystania z Plenty of Fish. Najważniejszą funkcją tej aplikacji jest zaawansowane wyszukiwanie, na przykład po wieku, wykształceniu, wysokości lub typie budowy. To miejsce w sieci pozwala także na zlokalizowanie miejsca, gdzie się znajdowaliśmy (oczywiście wtedy, gdy wyrazimy na to zgodę). Aplikacja podpowiada też, gdzie bywa dużo osób, które jej używają. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie abonamentu, zyskujesz znacznie więcej możliwości.

Kolejną aplikacją randkową jest Tinder. Przez rok zdobył on mnóstwo użytkowników, a na początku miał służyć do znajdowania kolegów w szkolnych kampusach. Jej największym plusem jest prosty interface. Działa ona wraz z Facebookiem i szuka osób o podobnych zainteresowaniach. Umożliwia kontakt głosowy lub przez sms.

1 komentarz do “Najlepsze aplikacje randkowe na Androida”

Dodaj komentarz