Najlepsze aplikacje tego roku

W tym roku pojawiło się wiele ciekawych programów na system operacyjny Android. Oto najlepsze z nich:

BBC Weather to darmowy program, który pozwala na sprawdzenie pogody w tak dokładny sposób, jak jeszcze nigdy. Jego cechy to świetny wygląd i duża ilość wigetów, które pomagają w obsłudze.
Google Now Launcher to program, który działa na smartfonach z systemem operacyjnym Android w wersji wyższej, niż 4,1. Dzięki niemu można wygodnie korzystać z tej świetnej aplikacji.
Dla osób, którym przychodzi na e-mail mnóstwo wiadomości ze spamem polecamy program Mailbox na system Android. Działa on z iCloud i Gmail, jego zaletą jest świetny wygląd i pokazywanie e-maili w sposób, do którego przyzwyczaiły nas programy do czatów.
Kolejnym ciekawym programem jest HTC ZOE, program, który pomaga w robieniu zdjęć. Może zastąpić aplikację, która jest odpowiedzialna za fotografie. Dzięki niej zdjęcia zamieniają się w pokazy slajdów. Można je od razu wrzucić na Facebooka lub Instagrama.
Glympse to kolejna nowość. Głównym zadaniem tego programu jest pokazywanie, w jakim miejscu znajduje się użytkownik. Co najlepsze, można tym sygnałem podzielić się z innymi użytkownikami, dzięki czemu będą wiedzieli, gdzie jesteś. Znacznie ułatwi to znalezienie się w mieście.
Bardzo ciekawe opcje posiada także program Vine – w nowej, poprawionej wersji działa jeszcze lepiej i oferuje nagrywanie filmów w zwolnionym tempie.
Duże zmiany zaszły także w programie Dropbox, który powinien być obowiązkowy dla każdego właściciela smartfona. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do swoich plików z każdego miejsca, gdzie znajdziesz zasięg sieci.
Dzięki niemu będziesz mógł synchronizować pliki na różnych urządzeniach, przez co nie będziesz musiał ich przenosić za pomocą karty pamięci. To znaczne ułatwienie.

Dodaj komentarz