Najlepsze, darmowe kalendarze na Androida

Jeśli często korzystasz z kalendarza, nie jesteś wcale skazany na ten, który jest domyślny. Oto najlepsze kalendarze na Androida.

Cal

Aplikacja, która działa wraz z Any.do, bardzo popularnym programem do zarządzania zadaniami. Podobnie, jak większość aplikacji, synchronizuje się z Kalendarzem Google.

Aplikacja prezentuje się bardzo oszczędnie, a widgety pozwalają na szybki dostęp. Program integruje się z Waze, Uber i Google Maps, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla przedstawicieli, którzy często jeżdżą od klienta do klienta. Cal działa z systemem operacyjnym Android 4,0 i jego następnymi wersjami.

Jorte

Jorte to kalendarz i organizer, który także jest bardzo prosty w obsłudze. Aplikacja pozwala na proste nawigowanie i intuicyjne ustawienia. Aplikacja posiada mnóstwo tematów, dzięki którymi możesz zmienić jej wygląd. Jorte odlicza też dni i godziny do jakiegoś ważnego wydarzenia.

Sunrise

Można powiedzieć, że to najbardziej klasyczny kalendarz. Wykonano go w stylu Material Design, dzięki czemu wygląda znakomicie. Podobnie, jak inne aplikacje, synchronizuje się z Google Calendar. Program został stworzony przez Microsoft, który coraz częściej oferuje znakomite aplikacje na Androida.

DigiCal Calendar

Najprostszy spośród kalendarzy, które znajdują się na tej liście. Podobnie, jak Sunrise, jest bardzo popularny i oferuje dokładnie tyle możliwości, ile potrzebne jest użytkownikom.

Jego najważniejsze opcje, to 6 różnych widgetów na pulpit, integracja z systemem Google Now i wiele możliwości dopasowania opcji do potrzeb użytkownika. Można na przykład zmieniać skórki programu i czcionki.

Aplikacja działa nawet na smartfonach z systemem Android 2.3.3.

Coletto

Oferuje zupełnie inne podejście do zarządzania czasem. Aplikacja została stworzono w Japonii i ma świetny design. Już na pierwszy rzut oka widać, że to program dla kobiet. Działa z systemem operacyjnym Android 2,3 i kolejnymi, a przy okazji, jest darmowy.

Dodaj komentarz