Najlepsze emulatory NDS

Konsola Nintendo DS to jedna z zabawek budzących piękne wspomnienia. To jedna z najpopularniejszych konsol, a dziś możesz cieszyć się grami z tego sprzętu na każdym smartfonie z Androidem. Zaprezentujemy państwu kilka najlepszych emulatorów DS.
DraStic DS Emulator to prosty i świetny emulator konsoli Nintendo. Współdziała z nim wiele gier, można wybierać różne widoki interface oraz korzystać z Google Drive. Aplikacja jako jedyna została oceniona na 4,6 gwiazdki w Google Play Store, natomiast pozostałe aplikacje posiadają ranking poniżej 4.0. Jej cena wynosi prawie 6 dolarów, co nie jest małą kwotą, ale warto się zdecydować na jej zakup. Obecnie trudno znaleźć lepszy emulator Nintendo DS.
Darmowa aplikacja o podobnych możliwościach to nsd4droid. Jest ona bardzo popularna z uwagi na możliwość korzystania z niej bez żadnych opłat. Nie można o niej powiedzieć, że jest idealna, ale producenci na bieżąco poprawiają błędy i rozwijają program. W Google Play Store oceniona została na 3,6 gwiazdki, co oznacza, że aplikacja oraz niektóre gry działają bez zarzutu, ale kilka opcji nie działa tak jak trzeba. Ponieważ program jest projektem open source, można się spodziewać, że wady szybko zostaną poprawione. Jeśli szukasz dobrego i bezpłatnego programu, nie czekaj i ściągaj nds4droid.
Nieco mniejsze możliwości od programu wymienionego powyżej ma Open NDS Emulator. Projekt także jest open source i ciągle się rozwija, dlatego możemy dzięki niemu grać w coraz więcej gier. Trudno znaleźć w pełni entuzjastyczne recenzje tego programu, dlatego że posiada on błędy, które wykluczają go z codziennego użytkowania. Taki już urok aplikacji open source – tylko niektóre z nich osiągają sukces.
O wiele lepiej został oceniony Pretendo NDS Emulator. To ostatni program na naszej liście, co nie oznacza, że jest najgorszy. Oparto go na kodzie programu ds4droid i działa stabilniej niż Open NDS Emulator, posiada znacznie więcej opcji. Niestety, ale brakuje mu nieco do płatnego programu na szczycie notowania.

Dodaj komentarz