Najlepsze gry akcji na smartfony

Jesteś znudzony grami, w których układa się puzzle lub ściga samochodami? W Google Play Store znajdziesz mnóstwo gier, które pozwalają na wyluzowanie się przez wirtualną walkę z przeciwnikiem.
Eternity Warriors 3 to gra czerpiąca bezpośrednio z Diablo. Podobna jest grafika oraz interface. Twoim zadaniem podczas rozgrywki jest likwidacja ogromnej liczby potworów (zombie, gigantów, smoków oraz wielu innych szkarad), w świecie rządzonym przez magię. Dzięki temu twoja postać się rozwija i masz szansę na zdobycie najlepszych broni oraz zbroi. Eternity Warriors 3 to gra online w trybie multiplayer, dlatego na walkę możesz wybrać się z przyjacielem. Program jest bezpłatny.
Dla osób preferujących walkę jeden na jednego warto polecić Real steel. To walki MMA, w których wcielamy się w robota. Możesz zmieniać jego wyposażenie i poprawiać osiągi. Gra ma już ponad rok i bez przerwy cieszy się dużą popularnością.
Blood & Glory: Legend wymaga od nas eliminowania innych graczy na arenie. Model gry jest prosty i przypomina walki gladiatorów. Zaletą jest świetna grafika oraz bardzo dopracowany tutorial, wprowadzający nas w świat gry. Aby zacząć wygrywać, musimy się dużo nauczyć, ale dzięki temu staniemy się najlepszym gladiatorem na arenie. Gra jest bezpłatna, a do jej przejścia nie trzeba wykupywać żadnych dodatków.
Zupełnie inaczej prezentuje się Third Blade, w której sterujemy wesołą postacią przemierzającą łąkę. Już na pierwszy rzut oka widać, że powstała ona w Azji. Tam też cieszy się największą popularnością. Ściągasz ją jedynie na własną odpowiedzialność.
Wiele gier walki wywodzi się z takich tytułów jak Mortal Combat czy też Tekken. Haoshoku Haki to gra o takiej samej, turniejowej strukturze, ale stworzona z myślą o fanach filmów anime. Możesz w niej rozwijać swoją postać przez pokonywanie kolejnych przeciwników i inwestowaniu w wyposażenie. Rozgrywkę rozpoczynamy jako pirat. Aplikacja ma wesołą grafikę i jej główną zaletą jest wysoka grywalność.
A ty masz swoje ulubione gry tego typu?

Dodaj komentarz