Najlepsze gry android tego tygodnia

W sieci pojawiła się świetna aplikacja na system operacyjny Android. Jest to gra o nazwie Castle of Illusion (w której pojawia się dobrze znana Myszka Miki). Nie martw się o to, że to gra wyłącznie dla dzieci – jest to świetna platformówka dla osób w każdym wieku. Grę przeniesiono na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android wprost z roku 1990, kiedy to pojawiła się na konsolach Sega. Poprawiono w niej zarówno grafikę, jak i dodano nowe poziomy i opcje. Można także ukończyć wiele ukrytych poziomów, dzięki czemu zmieni się strój głównego bohatera tej gry.
Gra jest dostępna w rozdzielczości Ful HD. Kosztuje 10 dolarów w wersji na smartfony, natomiast za wersję na Xboxa i PS3 należy zapłacić pięć dolarów więcej. Jeśli lubisz rozgrywkę w starym stylu, nie czekaj i ściągaj tę grę.
W internrcie pojawiła się też kolejna edycja przygód Sonica. Gra nosi nazwę Sonic Dash. Podobnie jak grę Aliens Drive Me Crazy, można ją ściągnąć ze strony Google Play Store. W tej grze należy wyeliminować obcych, którzy atakują ziemię – do dyspozycji mamy potężne bronie, samochody i power-upy.
Bardzo ciekawa gra z grafiką 2D to Castlestorm: Free to Seige. Zajmujemy się w niej obroną twierdzy, którą oblegają inni gracze, a całość można porównać do Angry Birds. Do dyspozycji dostajesz tysiące broni, zaklęć i postaci, a grafika jest podobnej jakości jak na najlepszych konsolach.
Jeśli wolisz gry RPG, polecamy Ci aplikację Dark Lands, w której rozwijasz swojego bohatera. Należy w niej przechodzić lokacje pełne duchów, a walczysz z nimi wręcz.
Half Life 2 to gra, której nie trzeba nikomu przedstawiać, odniosła ogromny sukces na komputerach stacjonarnych. Mimo tego, że jej premiera nastąpiła ponad 10 lat temu, ani trochę się nie zestarzała. Można ją ściągnąć na urządzenie Nvidia Shield. Cena za ten tytuł wynosi 9,99 dolara. Do dyspozycji otrzymujesz zaawansowany silnik fizyki i niezwykłe bronie, takie jak Gravity Gun, który pozwala na silne strzelanie wszystkim tym, co znajdziesz na swojej drodze.

Dodaj komentarz