Najlepsze Gry Bijatyki – Top 5 gier na Androida

Podczas, gdy większość z nas stroni od wszelkiego rodzaju fizycznej konfrontacji, to potrafimy docenić dobrą, wirtualną nawalankę.

Istnieje kilka pozycji na urządzenia z Androidem, które powinny być nie lada gratką dla każdego fana cyfrowego mordobicia. Skupimy się tylko na tytułach, które wymagają bliskiej, niemalże osobistej konfrontacji. W tych gierkach, talenty strzeleckie i elementy charakterystyczne dla RPGów, grają drugie skrzypce.

Nieważne, czy jesteście fanami tradycyjnych, side-scrollowych bijatyk, czy pojedynków usytuowanych w realiach 3D – każda z tych bijatyk pozwoli na pozbycie się dziennej dawki stresu. Zapraszamy Was więc do sprawdzenia pięciu najlepszych bijatyk na Androida.

Unieście Wasze piąchy, ponieważ właśnie zabrzmiał gong zwiastujący rozpoczęcie pierwszej rundy.

Wild

 

Wild Blood – Dzika Krew

Wprawdzie, ta należąca do Gameloftu gierka jest raczej klasyfikowana jako przygodówka, a nie jako giera akcji. Jednakże, główny nacisk położono tutaj na konfrontację z wrogiem na tle barwnej i makabrycznej bijatyki.  I nawet pomimo wizualizacji oferowanej przez Unreal Engine, gierka w ciąż pozostaje staroświecką nawalanką.

Caligo

Caligo Chaser – Krwawa Pogoń

Koreańscy projektanci gier z Com2uS stworzyli całkiem jadalną, side-scrollową rozgrywkę. Jej 16-bitowy urok w połączeniu z oldskulowymi elementami serwuje nam kawał dobrego mordobicia. Całość polega na biegu do prawej strony ekranu i niszczenia każdego przeciwnika, który stoi nam na drodze.

Blood

Blood & Glory: Legend – Krew i Chwała: Legenda

W Blood & Glory: Legend wszystko sprowadza się do walki jeden na jednego. Wcielając się w walecznego gladiatora od Glu, miażdżymy naszych przeciwników i odpieramy ich ataki używając solidnej tarczy. Kamera pozwala na widok zza pleców bohatera, a przesuwanie ekranu pozwala na kontrolę wojownika. Wszystko sprowadza się tutaj do uważnego śledzenia ruchów przeciwnika i czekania aż odsłoni swoją gardę na tyle, abyśmy mogli zadać mu konkretny cios.

Blade

Third Blade – Trzecie Ostrze

Powyższa aplikacja wykorzystuje stary format 2D. Całość rozgrywki jest utrzymana w formie wysokiej klasy japońskiej kreskówki. Fabuła nie jest zbyt ambitna, a cała zabawa sprowadza się do biegania od lewej do prawej, a także do niszczenia każdej wrogiej jednostki, fundując jej przy tym porządne lanie.

tna

TNA Wrestling iMPACT! – Świat Wrestlingu

A teraz czas na trochę staroświeckiego kiczu, czyli na jedną z najpopularniejszych rozrywek sportowych na świecie – wrestling. TNA Wrestling iMPACT! daje nam możliwość siania spustoszenia na ringu, gdzie przy pomocy chokeslamów, chopów, suplexów i kopnięć; torujemy sobie drogę do zwycięstwa. Możemy nawet założyć dźwignię, aby zmusić przeciwnika do poddania. Gierka pozwala też wcielić się w samego Hulka Hogana.

Dodaj komentarz