Najlepsze Gry Bilard – Top 5 gier na Androida

Bez względu na to, czy gramy według brytyjskich, czy według amerykańskich zasad, w dzisiejszych czasach bilard stanowi jedną z najbardziej dostępnych sportowych dyscyplin stołowych.

Nie wiadomo, czy jest to spowodowane tym, że umiejętności górują tutaj nad sportową kondycją, czy po prostu sama idea grania wewnątrz rozmaitych knajpek i barów. Najważniejsze jest to, że prawie wszyscy kochamy grę w bilard, dzięki czemu jej magiczna rozgrywka została przeniesiona do wirtualnego świata.

Pomimo tego, że wirtualny bilard nie może równać się z rzeczywistą rozgrywką, to pięć poniższych aplikacji stanowi naprawdę doskonałą alternatywę, gdy nie mamy okazji do czerpania przyjemności z realnej partyjki.

Oto 5 najlepszych gier bilardowych na urządzenia z Androidem.

touchpool

Touch Pool 2D – Dotykowy Bilard HD

I chociaż większość dzisiejszych gier postanowiła przywdziać szatę 3D, to nie należy zapominać o znakomitych pozycjach 2D, które są w stanie zaserwować nam taki sam poziom rozrywki, a może nawet lepszy. Dzięki 2D, gierka staje się szybsza i wykazuje lepszą intuicję. I taka właśnie jest aplikacja Touch Pool 2D, oferująca dopracowaną i definitywnie wciągającą zabawę. Kije w dłoń!

poolbreakpro

Pool Break Pro – Profesjonalne Gry Stołowe

W Pool Przerwa Pro od Kinetic Bytes znajduje się chyba wszystko, co ma nam do zaoferowania bilard. W grze zawarto bardzo dużo odmian bilarda; od amerykańskiego, po 8-ball, 9-ball, 10-ball i więcej. Kinetic Bytes naprawdę zaszalał przy opracowywaniu tej aplikacji. Co więcej, wyposażył ją nawet w snookera i kilka gier planszowych. Ale przede wszystkim, Pool Break Pro stanowi kawał solidnej, bilardowej rozgrywki.

master

Pool Master Pro – Mistrz Stołu

Pool Master Pro jest kolejną, intuicyjną gierką 2D. Dużym plusem aplikacji jest to, że jest zupełnie darmowa. Nie oznacza to jednak, że brak jej bilardowych kompetencji. Wręcz przeciwnie. Gra oferuje pełny tryb rywalizacji, który możemy nawet przemienić w rozgrywkę multiplayer. Co więcej, wariacje takie jak 8-ball i 9-ball, stanowią tutaj dodatkową atrakcję. Idealne zajęcie podczas nużących, szkolnych wykładów.

8ball

8ball – Profesjonalny Bilard

W 8ball, Polarbit postawił na bardzo przyjemną estetykę w postaci kolorowej szaty graficznej. Sama rozgrywka jest tutaj niezwykle szybka. Wszystko sprowadza się do błyskawicznych uderzeń w bile, które w przypadku ruchu przeciwnika, ukazywane są w postaci pojedynczych klatek. Każdy rywal dysponuje całkiem imponującą AI. Wprawdzie, w grze nie występuje opcja multiplayer, ale za to można spróbować pobić rekordy znajdujące się na internetowej tablicy wyników.

bar

Pool Bar HD – Bilardowa Knajpka HD

Ta bardzo klimatyczna aplikacja nie tylko wiernie odtwarza grę w bilard, ale również charakterystyczne wnętrze obskurnych barów, w których bilard jest obecnie na szczycie najpopularniejszych rozrywek przy piwku. Bezsprzecznie, Pool Bar HD jest definitywnie najlepszą pozycją w tym rankingu. Najatrakcyjniejszym aspektem gierki jest to, że doskonale łączy w sobie ujmującą wizualizację i umiejętności profesjonalnego bilardzisty.

Dodaj komentarz