Najlepsze Gry z Bohaterami Marvela – Top 5 gier na Androida

Można by rzec, że obecnie, Uniwersum Marvela zwyciężyłoby pojedynek z DC Comics w kwestii ilości gier dostępnych na urządzenia mobilne.

Pomimo takich nieśmiertelnych kolosów DC, jak Superman czy Batman, to właśnie Marvelowi udało się skutecznie rozprzestrzenić pomiędzy urządzeniami z małymi, jak i z dużymi ekranami. Z takimi załogami jak Avengers, X-Men oraz agenci S.H.I.E.L.D., ciężko będzie pokonać to wirtualne imperium super-bohaterów, a w szczególności z Człowiekiem-Pająkiem na czele.

Przyjrzyjmy się więc bliżej pięciu najlepszym bohaterom wirtualnym Marvela, którzy dzisiaj postanowili zdjąć przed Wami swoje kolorowe maski.

Oto pięć wyjątkowych muszek złapanych w naszą skrzętnie-uwitą pajęczynkę.

imn3

Iron Man 3: The Official Game – Iron Man 3: Wersja Oficjalna

Jedne z najlepszych momentów w filmowej serii przygód Iron-mana to chwile, w których Tony Stark przecina atmosferę w swoim super-kostiumie, pędząc niczym F-16. Dlatego też, w Iron Man 3 – The Official Game, studio Gameloft postanowiło wrzucić naszą ulubioną postać w gatunek niekończącej się ucieczki (powietrznej, rzecz jasna), gdzie będzie mogła w pełni przetestować szybkość swojego metalowego garniturku.

asm

The Amazing Spider-Man – Niesamowity Spider-Man

W żadnej innej grze designerzy nie oferują tak pełnego wcielenia się w Waszą ulubioną postać komiksów, jak w The Amazing Spider-Man. W tej pozycji, developerzy zawarli wszystkie unikalne moce Pajączka i utkali z nich fantastyczną pajęczynkę dobroci, którą zrzucili na poniższy świat. Będziecie mieli prawdziwą okazję do rewelacyjnej rozgrywki w stroju Waszego ośmio-nogiego ulubieńca.

puzmarv

Marvel Puzzle Quest Dark Reign – Puzzle Marvel: Mroczne Panowanie

Marvel Puzzle Quest Dark Reign to jedna z najpiękniejszych hybrid RPGa z puzzlami, gdzie dopasowujemy do siebie trzy odpowiednie elementy. Wszystko zostało okryte marvelowską szatą, w której aż roi się od super-bohaterów oraz ich wyjątkowych zdolności. Gierka definitywnie stanowi idealny przepis na marvelowski sukces. Co więcej, zyskała sobie wielkie poparcie wśród użytkowników Androida.

xmen

X-Men – Mordercza Mutacja

X-Men jest solidną i bardzo wciągającą konwersją zręcznościową, w którą gra się jak w klasyczną bijatykę typu side-scrolling. Mamy tutaj okazję do przejęcia kontroli nad pokaźną ekipą X-Menów obejmującą takie osobistości jak Wolverine, Cyclop, czy Storm, a także wiele innych. Fabuła gierki sprowadza się do jednego – spuszczenie konkretnego manta wszystkim zmutowanym, czarnym charakterkom.

marpinn

Marvel Pinball – Fliper Marvela

Tutaj Marvel nieco zboczył z typowego kursu i postanowił zawitać na ekranach mobilnych w formie flipera. Jest to całkiem wymagająca symulacja, gdzie musimy kierować odbijającą się po planszy kuleczką. W grze zawarto wiele cech bohaterów Marvela, jak i również samych bohaterów. Załoga Avengers, Spider-Man, czy X-Men – wszyscy oni stanowią bardzo atrakcyjne elementy tego niecodziennego fliperka. Co więcej, metalową kuleczkę wyposażono też w dosyć szczególną fizykę.

Dodaj komentarz