Najlepsze Gry Disney’a – Top 5 gier na Androida

Jeżeli istnieje na świecie wytwórnia, która stanowi uosobienie magicznej rozrywki dla wszystkich najmłodszych, to definitywnie jest nią Disney. Biorąc pod uwagę jej niezrównaną historię tworzenia niezapomnianych bohaterów i niezmiernie wciągających wątków – wytwórnia Walta Disney’a wyrobiła sobie pozycję, która jest niemalże niemożliwa do przebicia.

Poczynając od Myszki Miki i Kaczora Donalda, poprzez największe postacie Pixara , jak chociażby Buzz Lightyear; Disney’owi udało się utrzymać swoją publiczność w zachwycającym świecie przepięknych i zwariowanych animacji, przez całe dziesięciolecia.

W ostatnich latach, Disney postanowił rozgałęzić swoją działalność, zahaczając o krainę gier na urządzenia mobilne. W związku z tym, odczuliśmy potrzebę umieszczenia pięciu najlepszych gierek Disney’a dostępnych na Androida.

wheremiki

Where’s My Mickey? – Gdzie się podział Miki?

Ta bardzo rozrywkowa i wymagająca główkowania, gierka to typowy spin-off oparty na innej produkcji Disney’a, jaką jest ‘Where’s My Water?’. Tutaj także będziemy musieli torować drogę dla wody, która musi swobodnie przepłynąć do swojego celu. Trzeba będzie trochę wysilić mózgownicę i zastosować odpowiednie rozwiązania. Dlatego, dobra strategia będzie tutaj najlepszym przyjacielem.

sparrow

Pirates of the Caribbean – Piraci z Karaibów

Twórczość Disney’a nie ogranicza się tylko do wspaniałych animacji, które cieszą najmłodszych widzów na całym świecie. Firma wyrobiła sobie też imponującą pozycję w filmach akcji. Najlepszym tego dowodem jest seria Piratów z Karaibów, z nieustraszonym Jackiem Wróbelkiem na czele. W grze mamy możliwość wcielenia się w tego poskramiacza oceanów i życia jego życiem. Możemy zatrudniać członków załogi, budować statki i eksplorować zdradzieckie morza w poszukiwaniu wielkiego skarbu.

toyst

Toy Story: Smash It! – W Krainie Zabawek: Destrukcja!

Na świecie nie ma chyba dzieciaka, który nie kochałby rewelacyjnej animacji Toy Story. Co więcej, fani tego filmu mają teraz okazję, aby zagłębić się w wirtualny świat swoich zabawkowych ulubieńców. Toy Story: Smash It! prezentuje nam rozgrywkę, przez którą przeprowadzi nas Buzz Lightyear. Do jego misji należy niszczenie zabawkowych konstrukcji, które będzie obalać przy pomocy trafnych rzutów, zdając się wyłącznie na nasze umiejętności.

wrralph

Wreck-it Ralph! – Ralph Demolka

Chyba każdy zna jedną z najsłynniejszych animacji Disney’a, zatytułowaną Ralph Demolka. Tym razem, Ralph trafił do krainy gier na Androida i trzeba przyznać, że radzi sobie całkiem imponująco. Ta rewelacyjna zręcznościówka została umieszczona w realiach filmowej animacji. Najlepszym motywem jest tutaj to, że całość nie składa się a z jednej gry, tylko z czterech. Gierka jest hołdem w stronę zamierzchłych gier arkadowych, jednocześnie fundując całkiem nowe rozwiązania. Pozycja z pewnością godna polecenia.

oz

Temple Run: Oz – Ucieczka ze Świątyni: Kraina Oz

Disney zlecił developerom popularnej gry Temple Run, aby stworzyli spin-off bazujący na motywach filmu Czarodziej z Krainy Oz. Rezultatem okazał się przepiękny, niekończący się runner, w którym robimy błyskawiczne uniki lewo-prawo, sprawnie omijając labirynt wypełniony mnóstwem przeszkód. Jakby tego było mało, musimy też kolekcjonować monety i omijać szerokim łukiem latające i bardzo wredne pawiany.

Dodaj komentarz