Najlepsze Gry od Electronic Arts (EA) – Top 5 gier na Androida

Electronic Arts miało ostatnio niezbyt udany okres w swoim panowaniu nad wirtualnym światem gier. Z całą tą kontrowersją otaczającą online SimCity, jak również niekończąca się krytyka pod adresem Real Racing 3, sprawiły, że EA obniżyło nieco swoje loty.

Aczkolwiek, jest tutaj jak najbardziej na miejscu, aby przypomnieć sobie niesamowitą wspinaczkę Electronic Arts na sam szczyt wirtualnej góry wydawniczej. Dlatego też, nie powinniśmy zapominać o jednych z najlepszych pozycji na rynku, które oczywiście należą do genialnego Electronic Arts.

Ostatnio, nic nie krzyczy tak głośno ‘szczegółowa szata graficzna!’, jak gry dostępne na ekrany smartfonów i tabletów.W związku z tym, rzućcie okiem na poniższą listę gier na Androida, a być może EA ponownie wróci do Waszych łask.

Czas sięgnąć do przyjemnych chwil wirtualnej przeszłości i przedstawić pięć najlepszych gier od EA dostępnych na systemy Androida.

nbaj

NBA Jam by EA SportsTM – Gwiazdy NBA

Powyższa pozycja definitywnie pochłonie wszystkich fanów koszykówki lat 90-tych. Czasy Michaela Jordana i niezwyciężonych Byków, zapiszą się na długo w pamięci niejednego kibica. Z kolei, NBA Jam stanowi wspaniałą przypominajkę tej jednej z najlepszych gier drużynowych na świecie. Osoby, które nie wychowywały się oglądając zacięcie NBA Action, również mogą zafascynować się tą gierką. Głównie dlatego, ponieważ oferuje świetną rozgrywkę dwóch na dwóch, niesamowite akcje wsadów, a także znane gwiazdy NBA.

deaspace

Dead SpaceTM – Martwa Przestrzeń

Seria Dead Space nie cieszyła się zbyt wielką popularnością przez wiele lat. Można by to zaliczyć jako kolejne fiasko Electronic Arts. Aczkolwiek, powyższa wersja tej gry nie ma z tą klapą absolutnie nic wspólnego. Ten znakomicie zaprezentowany spin-off został przeniesiony z konsoli prosto na urządzenia z Androidem. Dead Space to zapierająca dech aplikacja, która oferuje widok third-person, nieubłaganą akcję, a także bardzo wiele nawiązań i rozwiązań zaczerpniętych z konsolowego oryginału.

nfsmwa

Need for SpeedTM Most Wanted – Ścigany

Need for Speed Most Wanted jest gierką do tańca i do różańca. Możemy do niej przysiąść i pozbawić się całych godzin cennego czasu, albo możemy też zdecydować się na jeden lub dwa wyścigi, które skutecznie odprężą nas w przerwie pomiędzy zmaganiami z toną biurowych papierków. Ta zjawiskowa aplikacja wyścigowa wygląda i funkcjonuje jak pełnokrwista gierka na konsole. Wskakujcie więc w błyskawicznie szybką furę i zagrajcie na nosach panom policjantom.

rr3

Real Racing 3 – Profesjonalne Wyścigi 3

Pomimo tego, iż forma zakupu tej aplikacji wzbudza solidne kontrowersje, trzeba przyznać, że Real Racing 3 to kawał konkretnej gry wyścigowej, która posiada jakość zaawansowanego symulatora konsolowego. Od wyrafinowanej szaty graficznej 3D do precyzyjnego sterowania, które nawiasem mówiąc można dostosować do własnych potrzeb – Real Racing 3 stanowi prawdziwą dawkę wyścigowych emocji.

mysza

Spy Mousse – Myszoszpieg

Każdy, kto ma ochotę zasmakować czarującej rozgrywki, powinien zdecydować się na atrakcje fundowane przez tą magiczną, sympatyczną układankę.Gra sprowadza się do tworzenia linii, które posłużą jako droga bezpieczeństwa dla naszego bohatera.Naszym zadaniem jest utorowanie drogi głodnemu gryzoniowi, prosto do leżącego sobie spokojnie cuchnącego serka.Musimy uważać na wredne kocury i inne niebezpieczeństwa, inaczej z myszki zostanie tylko futerko.

Dodaj komentarz