Najlepsze Gry dla Emerytów – Top 5 gier na Androida

Życie płynie nieubłaganie prędko, niczym rwąca rzeka. Ani się obejrzymy, a będziemy siedzieć w domku spokojnej starości, próbując utrzymać naszą owsiankę na drżącej łyżeczce. Jednakże, wcale nie jest powiedziane, że w tym wieku nie czekają na nas żadne rozrywki. Wręcz przeciwnie.

Pomiędzy systematycznym bieganiem do toalety i popołudniową drzemką, a raczej drzemkami; będziemy mieć do wypełnienia mnóstwo czasowych luk. A najlepszym sposobem na to jest odpalenie sympatycznej aplikacji na Androida, która pomoże nam zażegnać długie i ciągnące się jak godziny, minuty.

Rozsiądźcie się wygodnie w bujanym fotelu, załóżcie okulary seniora i delektujcie się pięcioma najlepszymi grami dla emerytów, na urządzenia z Androidem.

reflectqel

Quell Reflect – Koślawe Odbicie

Udana emerytura często sprowadza się do wzięcia pod uwagę dwóch czynników, mianowicie; błogiego spokoju dla naszego zmęczonego serduszka, a także nieustannego ćwiczenia naszego umysłu. Patrząc pod tym kątem, Quell Reflect stanowi idealną pozycję dla emerytów. Lekarze powinni przepisywać dawki tej gierki wszystkim pacjentom wchodzącym w wiek emerytalny. Bardzo przestronne i wyraźne puzzle połączone z kojącą atmosferą są tutaj strzałem w dziesiątkę.

spelltow

Spelltower – Zaklęta Wieża Liter

Nie chcemy zabrzmieć zbyt protekcjonalnie (wiemy, już na to za późno), ale wszyscy emeryci cenią sobie dobre gierki słowne. Tym razem, będą mogli z nich skorzystać używając swojego telefonu. Jest to dobra odmiana dla wszystkich, którzy od lat rozwiązywali łamigłówki w czasopismach i gazetach, które obecnie nie stanowią już dla nich większego wyzwania. W Spelltower mamy do czynienia z wieloma problemami natury słownej, ujętych w pięknej i modnej oprawie graficznej.

solpasjans

Solitaire MegaPack – Zestaw Pasjansów

Towarzyska gra w karty jest chyba najlepszą formą rozrywki dla starszych osób. Niektórzy mogą siedzieć przy stole całymi godzinami, nigdy nie mając dosyć. W tej kwestii, Solitaire MegaPack zapewnia odpowiednie materiały, oferując wszystkie najpopularniejsze wariacje pasjansa. A do tego jeszcze kilka innych. Klondike, FreeCell, Golf, Canfield, Rosyjski, Chiński – wszystkie te odmiany można znaleźć w powyższym zestawie.

flickglf

Flick Golf! – Pstryk i Golf!

Bardzo docenianą rozrywką w gronie emerytowanych i zamożnych osób, jest dżentelmeński sport, czyli golf. Realna forma tej dyscypliny zapewnia długie i relaksujące spacerki, bujną zieleń, ćwiczenie ramion za pomocą wymachów, a także ducha rywalizacji. Dzięki temu każdy emeryt otrzymuje porządną dawkę ruchu. Z kolei, Flick Golf! może powstrzymać nas od artretyzmu… a przynajmniej jeden z naszych palców. Świetna rozgrywka na zielonej murawie z pewnością rozjaśni nawet najbardziej ponure popołudnie.

gransmit

Granny Smith – Babcia Smith

Bohaterami gier wideo są zazwyczaj postacie młode, pełne werwy i młodzieńczej żywiołowości. Jednakże, studio Mediocre szybko obaliło ten trend, obsadzając w roli głównej pewną starszą panią. Nie jest to jednak typowa, mało-ruchliwa staruszka. Granny Smith sunie na wrotkach, wykonuje zakręcone akrobacje, a do tego gani wszystkich łobuzów lepiej niż kobieta młodsza od niej o połowę. Świetna rozrywka dla osób starszych i nie tylko.

Dodaj komentarz